Kamieniarstwo Janusz Nowicki

Zakład Produkcyjny Dobrzelin

Największa na terenie województwa łódzkiego hala produkcyjna nagdrobków.

W ramach usług z branży kamieniarstwa dysponujemy szeroką gamą kamieni ściąganych do nas z najdalszych zakątków świata. W ofercie mamy zarówno granity jak i marmury. Głównym szczeblem usługowym jest produkcja i montaż nagrobków w okolicach powiatu kutnowskiego oraz gostynińskiego. Nie mniej jednak jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie we wskazanym przez klienta mieście. W ofercie posiadamy dziesiątki wzorów w gotowym wyrobie, z pośród których klient może wybrać dowolny model odpowiadający jego gustowi oraz możliwościom finansowym. W przypadku bardziej wymagających klientów realizujemy zamówienia indywidualne. Nasza oferta obejmuje nie tylko możliwość wyboru odpowiedniego koloru czy wzoru przez nas zaproponowanego ale również wykonania danego zlecenia ściśle według życzenia klienta - przyjmujemy projekty, własnoręczne szkice czy też zdjęcia innych nagrobków.

W zakresie dodatków i ozdób wykorzystywanych w kamieniarstwie współpracujemy z zaufanymi dostawcami, dzięki którym możemy realizować konkretne zlecenia - zamówienia w krótkim czasie. W ofercie posiadamy między innymi: ławki, wazony, misy oraz środki do konserwacji nagrobków.

Wzory nagrobków.

Zajmujemy się także profesjonalnie liternictwem nagrobkowym, wypisując tablicę klient może wybrać dowolną czcionkę i nadzorować projekt. W przypadku liter włoskich współpracujemy z autoryzowanymi dealerami a nasze litery nie ścierają się ani nie wypadają po kilku miesiącach.

Kamieniarstwo Janusz Nowicki realizuje również zamówienia obróbki kamienia, między innymi na blaty, parapety, kominki, schody, płytki granitowe.

Zlecenia w naszej firmie przyjmowane są osobiście w siedzibie firmy. Nasi specjaliści służą państwu pomocą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Galeria Nagrobków | Powrót do Strony Głównej

Siedziba firmy:

Dobrzelin

Władysława Jagiełły 30

woj. łódzkie, pow. kutnowski gm. Żychlin

Tel: (24) 285 27 43

 

© Copyright 2012 - Kamieniarstwo Janusz Nowicki